תקנון החנות

ברוכים הבאים לאתר המכירות המקוון www.baybuy.co.il . שימוש בשם המסחרי "באיי ביי" בתקנון אינו גורע או מוסיף מזכויותיה של החברה והשימוש בשם המסחרי הינו מטעמי נוחות בלבד.

 • האתר מהווה חנות וירטואלית לרכישה של מגוון רחב של מוצרים במספר מחלקות המשווקים ע"י באיי ביי.
 • על אחריותו של המשתמש לקרוא בעיון את "תנאי השימוש באתר". גלישה באתר ו/או ביצוע פעולות באתר, מהוות הסכמת המשתמש לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון.
 • אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
 • באיי ביי רשאית, על פי שיקול דעתה, להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.
 • באיי ביי שומרת לעצמה את הזכות לעדכן תנאי שימוש אלו, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש. תוקפו של שינוי תנאי השימוש יחל מרגע פרסומו באתר זה.
 • האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

תנאים לביצוע רכישה באתר

 • המשתמש הינו בגיר (בן 18 ומעלה) או תאגיד המאוגד כדין לפי חוקי מדינת ישראל.
 • המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי המוכרות, וחברת האשראי אישרה את ביצוע העסקה.
 • המען אליו יש לספק את המוצרים הינו בישראל, ונמצא במפת החלוקה של רשות הדואר.
 • המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני פעיל ברשת האינטרנט.

הרכישה באתר

האתר מאפשר רכישת פריטים באופן קל, נח ומהיר. כדי לבצע הזמנה יש להיכנס ל"דף פריט" ו/או להשאיר פרטים ליצירת קשר בדף מתחת לתיאור מוצר. במידה והשארת פרטים ליצירת קשר, נציגינו מתחייבים לחזור אליך עד 2 ימי עסקים מרגע קבלת הפניה.
לתשומת הלב, באיי ביי רשאית לעדכן את דף הפריט מעת לעת, להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי, להוסיף צבעים ו/או מידות וכן לעדכן ו/או לשנות את מחיר הפריט מעת לעת.

מובהר כי התמונות באתר הן להמחשה בלבד, ייתכנו שינויים בין התמונות, לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי הפריטים ובין הפריטים בפועל. שינויים אילו נובעים, בין השאר, מן העובדה כי הפריטים מצולמים ומוצגים על גבי מסך מחשב.

בעת ביצוע ההזמנה יתבקש המשתמש למסור פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. לתשומת הלב, מטעמי זהירות פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במערכת ומוקלדים ישירות אל תוך הקופה הרושמת. עסקת הרכישה תבוצע רק לאחר השלמת תהליך ההזמנה ולאחר שיתקבל אישור מאת חברת כרטיסי האשראי על ביצוע החיוב.

 

אספקת המוצרים

באיי ביי תספק את המוצרים שנרכשו באמצעות טלפון/האתר לכתובת בישראל שיציין המשתמש בעת הזמנתו.
שירותי השילוח יהיו באמצעות חברת משלוחים.
דמי המשלוח יתווספו למחיר הפריטים המצוין באתר.
זמני האספקה של מוצרים הנמצאים במלאי הם לפי תנאי וזמני השילוח ובהתאם לגודל המוצר וזמינותו במלאי. אספקתם של המוצרים שאינם נמצאים במלאי עלולה להתעכב, במידה ולא סופק מוצר שהוזמן בתוך 21 ימי עסקים, רשאי המשתמש לבטל עסקה ולקבל החזר תשלום במלואו כולל דמי משלוח.
במקרה של איחור או עיכוב הידועים מראש, נעשה את מירב המאמצים בכדי ליידע את המשתמש בדבר האיחור. באיי ביי איננה אחראית לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח, לרבות איחור בביצוע האספקה.

משלוחים והחזרות- עלויות

 • שליח עד הבית – 39 ש"ח למעט מחלקת ריהוט (עד 10 ימי עסקים בערים, 14 ימי עסקים בישובים וקיבוצים(
 • שליח עד הבית מחלקת אקססוריז – 49 ש"ח
 • משלוחים האמורים לעיל הן לערים מרכזיות בלבד מקריית שמונה ועד באר שבע , מבאר שבע דרומה ומקריית שמונה צפונה ולישובים מרוחקים ו/או לישובים באזור רגיש תתווסף עלות של 25₪ לעלות המשלוח הרגיל

החזרות:

 • איסוף על ידי שליח מבית הלקוח- 39 ש"ח
 • איסוף על ידי שליח לפריטים שבירים ו/או מוצרים מהמחלקות לעיצוב הבית כולל מראות – 49 ש"ח
 • החזרת חבילה בדואר רשום על חשבון הלקוח

ביטול עסקה על ידי המשתמש

המשתמש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") או לחילופין, להחליף את המוצר למוצר חלופי באותו סכום, או לקבל זיכוי כספי כל זאת במידה וההודעה נמסרה בתוך שעה מרגע השלמת ההזמנה, ולפני שהמוצר נשלח. את הודעת הביטול יש למסור בכתב בלבד למייל info@baybuy.co.il , בנסיבות אלו יהיה המשתמש זכאי להחזרת תשלום במלואו.
ביטול העסקה לאחר קבלת המוצר שלא עקב פגם ו/או אי התאמה הינו תוך 14 ימי עסקים מתאריך שליחת הפריט אל המשתמש בצירוף חשבונית ובתנאי שאריזתו לא נפגמה, תוויות לא הוסרו, המוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש. על המשתמש להחזיר את הפריט/ים ולא יאוחר מ-14 ימים מיום שליחת הפריט אל המשתמש. במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה רשאית באיי ביי לגבות 5% ממחיר המוצר או 100 ש"ח הנמוך מבין השניים(במקרה של פגם לא יגבו דמי ביטול).
החזר כספי יבוצע רק לאחר השבת המוצר לחנות באיי ביי. מובהר כי במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יהא המשתמש זכאי להחזר בגין דמי המשלוח ששולמו על ידו (ככל ששולמו). ביטול העסקה כתוצאה מפגם ו/או אי התאמה בין המוצר ובין פרטיו כפי שמופיעים באתר – על המשתמש לבדוק את הפריט מיד עם קבלתו. במידה והפריט התקבל בידי המשתמש כשהוא פגום, או כאשר מפרט הפריט בפועל שונה מן המפרט שהוצג באתר, כי אז רשאי המשתמש לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום שליחת הפריט למשתמש.
החזר כספי במקרה של ביטול עסקה יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה בתוך 14 יום מקבלת הבקשה לביטול העסקה והפריט המוחזר. החלפת הפריט במוצר אחר כרוכה בדמי משלוח נוספים בהתאם לאופן השילוח הנבחר על ידי המשתמש.

במידה ואי אספקת המוצר היא כתוצאה מלוח זמנים מצומצם של הלקוח/ה ו/או כתוצאה מנסיעה ו/או מאין מענה בכתובת שהוזנה – יחויב הלקוח/ה בסכום המשלוח המלא , גם כבמקרה של ביטול עסקה על ידי הלקוח/ה מפאת אי אספקתו , שבאשמת הלקוח/ה

באיי ביי רשאית לא לבטל עסקת רכישה של מוצרים שהוצאו במבצעי חיסול.

אבטחה ופרטיות

באיי ביי ו/או מי מטעמה נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. פרטיו האישים של המשתמש (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגר המידע של באיי ביי ואחת ממטרותיו היא דיוור ישיר. להסרה, יש לפנות בכתב לשירות הלקוחות של באיי ביי במייל info@baybuy.co.il . ביצוע ההסרה עשוי לארוך עד 14 ימי עבודה מיום קבלת הפנייה. הנתונים אשר יוזנו למערכת על ידי לקוחות בעת ההרשמה ו/או הגלישה ו/או הרכישה, יישארו חסויים ומאובטחים. על מנת להגן על סודיות המידע, פועלת באיי ביי באמצעות פרוטוקול לסחר אלקטרוני(SSL- Secure Socket Layer) משמש להצפנת נתונים מרגע קבלתם במערכת ועד להעברתם למערכת אתר באיי ביי. יודגש, פרטי כרטיסי האשראי של המשתמשים המבצעים פעולות באתר אינם נשמרים כלל במערכות באיי ביי מאחר ובאיי ביי נעזרת בחברה חיצונית לצורך סליקת כרטיסי האשראי. מובהר כי מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותה של באיי ביי להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי באיי ביי ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי באיי ביי. כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון, באיי ביי לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. באיי ביי מתחייבת כי לא תעשה שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה באתר, וכן, לצורך שמירת קשר עם המשתמש. באיי ביי מצהירה ומתחייבת שלא להעביר פרטים ומידע לצד שלישי למעט מקרים בהם המשתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בבאיי ביי ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המשתמש עשה שימוש בשירותי באיי ביי לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי באיי ביי צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליך משפטי. כמו כן, באיי ביי תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המשתמש, ללא זיהוי המשתמש הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.

ביטול עסקה על ידי באיי ביי

 • באיי ביי רשאית לבטל עסקה במקרה וחלה טעות ברורה במחיר המוצר או בתיאורו.
 • במקרה שהמוצר אזל מהמלאי.
 • במקרה שבו נעשתה פעולה בניגוד לתקנון.
 • במקרה שהמשתמש ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או מסר פרטים שגויים
 • במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
 • בוטלה מכירה כאמור באיי ביי לא תהיה אחראית ולא תישא, בכל מקרה, בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

אחריות על מוצרים

 • באיי ביי איננה יצרנית של המוצרים הניתנים לרכישה באתר.
 • באיי ביי הינה משווקת של מוצרים מקוריים המסופקים על ידי יבואנים רשמיים בארץ. האחריות הבלעדית למוצרים ולאיכותם או טיבם כולל הוראות הפעלה אם קיימים חלה על היצרנים והיבואנים בלבד. באיי ביי מתחייבת לקבל מוצר ולהעבירו ליבואן/יצרן להמשך הטיפול. במידה והוחלט על תיקון, באיי ביי רשאית לגבות מהמשתמש דמי תיקון בהתאם לדרישה על ידי הגוף המתקן.
 • לא ניתן לדרוש שירות/אחריות למוצר ללא הצגת חשבונית בה רואים במפורש תאריך הרכישה.
 • אחריות על המוצרים באתר הינה בהתאם להוראות היצרן/יבואן.

אחריות, זכויות יוצרים וקניין רוחני

 • כל המידע המופיע באתר והתוכנה העומדת בבסיסו, מוצע לציבור כמו שהוא (As Is). אמנם, נתכוונה  "באיי ביי" כי המידע יהיה נכון ומדויק, ואולם יתכן והמידע אינו שלם ולחליפין יתכן ונפלו טעויות טכניות או אחרות במידע. למרות האמור לעיל, "באיי ביי" בודקת את המידע המוצג באתר, לרבות המפרטים ומחירי המוצרים, בנסיבות בהן יתגלה ל"באיי ביי" כי נפלה טעות במידע המוצג באתר, תתקן את הטעות באופן מיידי. "באיי ביי" אינה אחראית לאי דיוקים, או לטעויות שנפלו ביחס למידע, במקרים בהם נקטה בכל האמצעים בכדי למנוע טעויות אלו. "באיי ביי" מבהירה בזאת שהמידע הכלול באתר הינו למטרות כלליות ואינפורמטיביות בלבד ואינו מהווה המלצה ו/או חוות דעת ו/או הצעה לרכישת מוצר כלשהו או למתן שירות כלשהו, ועל כן מודע המשתמש ומסכים לכך שכל הסתמכות על הצהרות, הבעות עמדה, עצות או כל מידע אחר המוצג באתר נעשה לפי שיקול דעתו של המשתמש ובאחריותו הבלעדית. יתכן וחלק מהמידע מקורו מצדדים שלישיים, ועל כן מובן של "באיי ביי" אין כל אחריות בגין מידע מעין זה, ואין "באיי ביי" ערבה למידת הדיוק של מידע זה. יחד עם זאת, מפעילי האתר ינקטו בכל האמצעים מול הספקים בכדי לפתור תלונות צרכנים.
 • כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של 'מאסא איקומרס פרוייקטים בע"מ' אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מן האתר (לרבות סימני מסחר, תמונות, טקסטים וכד').
BayBuy
Logo
Enable registration in settings - general